Surprise Me!
Search Results For:

Anjeza Shahini

2010 Albania - Anjeza Shahini (Final)

"Në pasqyrë"...

2010-01-26 03:13 671 Dailymotion

Anjeza Shahini - Portreti yt

...

2008-04-20 03:11 1,661 Dailymotion

Anjeza Shahini & Eneida Tarifa - Në pasqyrë

festivali 48...

2009-12-26 03:29 854 Dailymotion

Anjeza Shahini - Imazhi yt

...

2008-04-21 01:25 2,288 Dailymotion

Anjeza Shahini - Lot Pendimi (Max Production)

Anjeza Shahini - Lot Pendimi (Max Production)...

2012-10-06 03:48 489 Dailymotion

Gjithçka Shqip - Intervista Anjeza Shahini (S01 - E02)

Gjithçka ShqipSezoni I / Episodi 2Web: http://www.imalbania.com/gjithckashqip/F...

2015-08-04 15:44 5 Dailymotion

Zig Zag Orchestra & Anjeza Shahini - Ti dhe unë ( Official Video 2011 )

Zig Zag Orchestra & Anjeza Shahini - Ti dhe unë ( Official Video 2011 )══...

2011-09-06 04:20 702 Dailymotion

Ismet Drishti - kamera e fshehte e shumeperfolur me kengetaren ANJEZA SHAHINI _ flv

u perfol shume si e frikshme. por shikojeni se si ngrihet i vdekuri si zombi dhe...

2015-08-20 13:24 393 Dailymotion

Loja Mbaroi - Kamera e fshehte me kengetaren Anjeza Shahini- emisioni 5

Web: http://zjarr.tv/Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizionYoutube: http...

2016-02-20 26:14 40 Dailymotion

Martin Kilger - Kastanienlied feat. Anjeza shahini

www.shop.martin-kilger.de LEON - Sehnsucht nach der 5. Jahreszeit Das Kastanienl...

2013-01-02 03:15 314 Dailymotion

Anjeza Shahini - Dashuria e Bjeshkeve të Nemuna 2

Kolona zanora e filmit Dashuria e Bjeshkeve te nemuna 2 Publisher:produksioni l...

2016-06-11 03:54 7 Dailymotion

Anjeza Shahini - Al Pazar 7 Dhjetor 2013 - Show Humor - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/albanianpazarhttps://facebook.c...

2015-11-24 10:54 5 Dailymotion

Anjeza Shahini & Burn - Dont let me be missunderstood

KENGET E SHEKULLIT 4, NATA ANGLEZE - LIVE NGA TEATRI I RTV KLAN...

2015-11-21 02:20 1 Dailymotion

ANJEZA SHAHINI - "Fjalet e qiririt" - 100 VJET MUZIKE

Nata e 14, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi...

2015-11-22 03:42 2 Dailymotion

Anjeza Shahini - I want to know what love is

KENGET E SHEKULLIT 4, NATA ANGLEZE - LIVE NGA TEATRI I RTV KLAN...

2015-11-21 03:47 13 Dailymotion

Takimi i pasdites - Anjeza Shahini rrefen dashurine! (19 shkurt 2015)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magji...

2015-11-28 24:58 3 Dailymotion

ANJEZA SHAHINI - Valsi i Lumturisë, 100 VJET MUZIKE

Nata 5 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Lac...

2015-11-22 03:54 7 Dailymotion

Zone e lire - Anjeza Shahini & Aktualiteti politik i javes! (12 shtator 2014)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te pr...

2015-11-27 12:11 1 Dailymotion

E Diell, 23 Prill 2017, Pjesa 2 - Anjeza Shahini - Top Channel Albania

Histori dhe kenge Tema: Ngjarjet politike, kulturore dhe festivalet e kenges te ...

2017-07-05 34:06 0 Dailymotion

Zone e lire - Mariza Ikonomi & Anjeza Shahini! (7 mars 2014)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te pr...

2015-11-25 44:28 7 Dailymotion

Anjeza Shahini - Ti Dhe Unë - E Diell 23/04/2017

...

2017-07-05 03:11 3 Dailymotion

Anjeza Shahini - The way we Were - E Diell 23/04/2017

...

2017-07-05 03:15 1 Dailymotion

ANJEZA SHAHINI - Imazhi yt, 100 VJET MUZIKE

Nata e 11, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi...

2015-11-22 03:00 3 Dailymotion

IRMA LIBOHOVA & ANJEZA SHAHINI - Portreti yt, 100 VJET MUZIKE

Nata 5 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Lac...

2015-11-22 03:08 4 Dailymotion

Anjeza Shahini - Lost on You - E Diell 23/04/2017

...

2017-07-05 03:59 10 Dailymotion

Anjeza Shahini - The Image Of You (Albania) 2004 Eurovision Song Contest

Anjeza Shahini - The Image Of You (Albania) 2004 Eurovision Song Contest...

2015-06-25 03:12 140 Dailymotion

ANJEZA SHAHINI & ENDRI PRIFTI - "Pallati 176" - 100 VJET MUZIKE

Nata e 14, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi...

2015-11-22 03:44 36 Dailymotion

ERANDA LIBOHOVA & ANJEZA SHAHINI - Ta fala zemren time & Me dhe drite nga syri yt, 100 VJET MUZIKE

Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program...

2015-11-22 07:33 50 Dailymotion

Nxenesja me e mire

The best student... by Anjeza...

2007-11-03 03:51 6,754 Dailymotion

Ne mes nesh

Between us... anjeza & marigona...

2006-11-17 03:56 17,669 Dailymotion

Anjeza ft. Novi - Ma e mira vajze pukjane (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? booking@acromax.deV...

2015-08-05 04:39 32 Dailymotion

Klani Shqiptar Tripi Jone Videoklip i ri

Blero ft Duffye - La Vida Loca,entno engjujt,tingulli 3nt,shqip,albanian music,b...

2015-08-19 03:49 70 Dailymotion

Artushi ft. Anjeza Ndoj ft.Dafina Koci ft. Aurora Ndoj - Kolazh (Official)

Ekskluzivisht nga Super Star Recordshttps://www.facebook.com/SuperStarAlbania...

2015-08-04 07:27 58 Dailymotion

Babeta Shahini - Falma zemren

...

2015-08-04 03:42 10 Dailymotion

Babeta Shahini dhe Rati - Si karamele

Babeta Shahini dhe Rati - Si karamele Më tepër në http://www.studentet.info/m...

2007-09-12 04:24 4,263 Dailymotion

Babeta Shahini-O Ma...

Babeta Shahini...

2008-07-19 03:48 1,698 Dailymotion

Babeta Shahini - Zot o Zot

Babeta Shahini - Zot o Zot...

2013-08-17 03:51 113 Dailymotion

Fatmir Shahini - Raki do t'pi (Official Video HD)

Elrodi Production...

2016-01-05 03:47 848 Dailymotion

Babeta Shahini - Bateria full

Babeta Shahini - Bateria full...

2013-08-17 03:51 65 Dailymotion

Babeta Shahini - O ma

Babeta Shahini - O ma...

2013-08-17 04:03 64 Dailymotion

Babeta Shahini - Eja djale

...

2015-08-04 03:37 5 Dailymotion

Babeta Shahini - Kurrnaci

Babeta Shahini - Kurrnaci...

2013-08-17 04:03 93 Dailymotion

Fatmir Shahini - Ska si Permeti e si Permetaret (Official Video HD)

Elrodi Production...

2016-09-20 07:23 7 Dailymotion

Vida Kunora & Anjeza Ndoj - Jare katunare (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipVideo by SWART...

2016-01-12 03:40 121 Dailymotion

Shemi Iliret ft. Kujtim Shahini - Sa e kam dashte (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram....

2019-05-27 03:50 2 Dailymotion

Babeta Shahini-Nuk jan me zemrat-New

Babeta Shahini...

2009-04-14 04:08 154 Dailymotion