Удиви меня!
:

Ingrit Gјoni Feat. Stinе

Ingrit Gjoni ft Tony Ray-My heart is crying (Official Video HD1080p)

Ingrit Gjoni ft Tony Ray-My heart is crying (Official Video HD1080p)...

04:37 5,055

Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? booking@acromax.deMuzika & Orkestrimi: Gramoz Kozeli & De VoxTeksti: Rozana RadiVideo by URBAN Gra...

03:46 47

Alida ft. Ingrit Gjoni & Xhero - Besame (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? booking@acromax.deVideo by MAX Production...

03:40 91

Skenda2009-Ingrit Gjoni Kenga Magjike 2009

Skender Berisha...

03:29 637

Sabiani FT Ingrit GJoni PARAJSA

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sabiani-Faqja-Zyrtare/150531278478472 Instagram: http://instagram.com/sabianioriginal Instagram: http://instagram.com/s...

03:51 8

Sabiani ft Ingrit Gjoni . Parajsa.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sabiani-Faqja-Zyrtare/150531278478472 Instagram: http://instagram.com/sabianioriginal Instagram: http://instagram.com/s...

03:50 59

Ingrit Gjoni - Sa me larg (Coming Soon)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

00:29 11

Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Mbretereshe (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? booking@acromax.deVideo by MAX ProductionMuzika: Gramoz Kozeli...

04:27 139

Ingrit - Xhamadani

...

03:18 1,028

Ingrit Gjoni - Me Duaj (Kenga Magjike 2012 HD)

Ingrit Gjoni - Me Duaj (Kenga Magjike 2012 HD)...

03:06 5,303

Ingrit Gjoni ft. Shpat Kasapi - Faji (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

03:34 109

Ingrit Gjoni & Ada Luka ft. Foggy - Hasta la vista (Official Video 4K)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipMusic & Arrangement: Marsel GungaLyrics: 2StepMix Master: Valter BeqoProduced by: Gravity MusicVideo: Max Producti...

04:48 74

Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Flake (Official Video 4K)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

03:28 991

"Mos i fol shoferit" - Rudina vs Anna, të fshehtat për Nevina Shtylla dhe Ingrit Gjonin

Puntata speciale e Vitit të Ri ku Anna Lika dhe Rudina Dembacaj sfidojnë njëra-tjetrën. Anna fton tezen e saj, Ingrit Gjonin ndërsa Rudina fton moderatoren...

19:05 0

Ingrit Gjoni ft Stine - Relax (Official Video HD1080p)

Ingrit Gjoni ft Stine - Relax (Official Video HD1080p)...

03:26 2,133

Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipVideo by MAX ProductionMusic: Gramoz Kozeli & Dj De VoxLyrics: Rozana Radi...

03:53 230

Ingrit Gjoni - Sa me larg  (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

03:03 51

Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Fustani Pika Pika (Official Video 4K)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipMusic: Gramoz KozeliArrangement: De Vox Lyrics: Gjeto Luca & FifiVideo by: Max Production...

04:31 192

Ingrit Gjoni ft Shpat Kasapi - Faji (Coming Soon)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

00:32 51

Ingrit - Colombianos en Chile (Documental)

Ingrit - Colombianos en Chile (Documental)...

12:21 11

Rudina - Ingrit Gjoni prezanton shtepine e re dhe flet per djalin 6-vjecar! (03 tetor 2018)

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN...

38:42 13

Pasdite ne TCH, Lirie Rasha dhe Ingrit Jushi, 8 Shkurt 2018, Pjesa 1

Tema: Lirie Rasha dhe Ingrit Jushi, marredhenia nene-bije, dashuria e madhe e te dyjave per kengen. Problemi shëndetësor që detyroi Ingritin të braktisë sk...

20:37 2

Ingrit Gjoni feston 37-vjetorin, ja pamjet nga festa intime me miqtë e ngushtë VIP-a

Ingrit Gjoni është një nga këngëtaret shqiptare që pavarsisht se është tërhequr nga bota e muzikës, vihet shumë herë në qendër të mediave rozë. ...

00:23 0

Pasdite ne TCH, Lirie Rasha dhe Ingrit Jushi, 8 Shkurt 2018, Pjesa 2

Tema: Lirie Rasha dhe Ingrit Jushi, marredhenia nene-bije, dashuria e madhe e te dyjave per kengen. Problemi shëndetësor që detyroi Ingritin të braktisë sk...

12:17 1

Vizioni I Pasdites - Ingrit Gjoni, me te reja - 2 Prill 2014 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/vizioniipasditeshttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVNe studio: Ingrit Gjoni...

13:30 4

Ingrid Gjoni - Harronim te dy (Official Video, HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipRealizuar nga Max Production...

03:43 18

Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale (Official, HD 1080p)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipRealizuar nga Max Production...

06:04 23

Ritma -Flori 2014

Meggi Ft. Rigels - Pse u LargoveMeggi Ft. Rigels - Te NdjejMeggi Ft. Ma$ter-B - Po Doni RapMeggi Ft. Dr.Nice - Te NdjejMeggi Ft. Ma$ter-B & Tigro - Je PerfectMe...

00:21 266

Florent Osmani - (Instrumental turkish )

by:Floribeat turkish 2014beats turkish new 2014beats turkish 2014Meggi Ft. Rigels - Pse u LargoveMeggi Ft. Rigels - Te NdjejMeggi Ft. Ma$ter-B - Po Doni RapMegg...

01:44 68

Valle dasmash- 2014 Dj Flori

Audio&mix by:FlorentFlorent OsmaniFLORENT OSMANIflorent osmani tradhtareLIKE NE FACEBOOK:https://www.facebook.com/pages/FOTO-TE-Bukura/263564997007417?ref=hlval...

03:16 91

Lethal-Combination--Bilal-Saeed-Feat-Roach-Killa

Watch full song on my channal and visit http://enjoyfilm2015.blogspot.com...

04:03 21,530

Sabiani ft. Ingrid Gjoni - Parajsa

Ekskluzivisht nga Super Star Recordshttps://www.facebook.com/SuperStarAlbania...

03:50 13

Top Hits Indonesia Pas Band Feat Tere Ku Merindu Versi Karaoke

Lagu : KumerinduVokal : Pas BandTop Hits Indonesia Pas Band Ku Merindu Versi KaraokeLabel Hits Indonesia...

04:24 8,524

Dilbar Arabic Version _ Fnaire Feat. Nora Fatehi

Dilbar Arabic Version _ Fnaire Feat. Nora Fatehithe official music video of the song " Dilbar Arabic" sung by Nora Fatehi and Fnaire. The song is composed by "...

03:51 251

LUNA MAYA FT

viling cinta...

03:45 198,973

Adrian Gaxha - Skandali

Adrian Gaxha - Skandali (versioni Maqedonisht)...

03:33 1,724

Ozan Doğulu Sözlerimi Geri Alamam feat Şebnem Ferah

Ozan Doğulu dinle Sözlerimi Geri Alamam feat Şebnem Ferah dinle Ozan Doğulu mp3 Sözlerimi Geri Alamam feat Şebnem Ferah mp3 Sözlerimi Geri Alamam fe...

03:35 132

Ümit Besen feat. Bora Duran Nikah Masası

Ümit Besen feat. Bora Duran dinle Nikah Masası dinle Ümit Besen feat. Bora Duran mp3 Nikah Masası mp3 Nikah Masası dinle Ümit Besen feat. Bora Duran ...

04:21 368

Mert Ali İçelli Aman Aman (feat. Asuman Krause) (Official Video)

Mert Ali İçelli dinle Aman Aman (feat. Asuman Krause) (Official Video) dinle Mert Ali İçelli mp3 Aman Aman (feat. Asuman Krause) (Official Video) mp3 A...

03:46 112

Bengü Kadar feat Emre Aydın

Bengü dinle Kadar feat Emre Aydın dinle Bengü mp3 Kadar feat Emre Aydın mp3 Kadar feat Emre Aydın dinle Bengü şarkıları Kadar feat Emre Aydın ...

04:08 102

Aytekin Kurt Bekletme (feat. Chala)

Aytekin Kurt dinle Bekletme (feat. Chala) dinle Aytekin Kurt mp3 Bekletme (feat. Chala) mp3 Bekletme (feat. Chala) dinle Aytekin Kurt şarkıları Beklet...

04:10 119

İstanbul Ses Kayıt Yıkılmışım Ben (feat. Hakan Altun)

İstanbul Ses Kayıt dinle Yıkılmışım Ben (feat. Hakan Altun) dinle İstanbul Ses Kayıt mp3 Yıkılmışım Ben (feat. Hakan Altun) mp3 Yıkılmış...

02:04 307

Volga Tamöz Sonra feat Berksan

Volga Tamöz dinle Sonra feat Berksan dinle Volga Tamöz mp3 Sonra feat Berksan mp3 Sonra feat Berksan dinle Volga Tamöz şarkıları Sonra feat Berksan...

03:56 0

İskender Paydaş Kadın feat Tolga Burkay

İskender Paydaş dinle Kadın feat Tolga Burkay dinle İskender Paydaş mp3 Kadın feat Tolga Burkay mp3 Kadın feat Tolga Burkay dinle İskender Paydaş ...

03:50 26

Akcent feat. REEA - Stole My Heart (Official Video)

Akcent feat. REEA - Stole My Heart (Official Video)...

03:37 45