Удиви меня!
:

Janeva

Janeva - Kuvend

...

02:16 785

Janeva: Do të vazhdojmë të hetojmë politikanët e inkriminuar - Top Channel Albania - News - Lajme

Pavarësisht vendimit të Presidentit maqedonas, George Ivanov, për t?i falur të gjithë funksionarët që hetohen nga Prokuroria Speciale, ky institucion do ...

01:29 0

Janeva paralajmëron kërkesa të reja për paraburgim

Nëse Gjykata supreme e liron Sasho Mijallkovin nga arresti shtëpiak, siç edhe pritet, Katica Janeva do të kërkojë paraburgim për të për lëndët tjera,...

01:58 0

Level 7 WG 15 16, PTAG, Hailey & Janeva & Aleksandra 2012 California State Acrobatic Championships

Level 7 WG 15 16, PTAG, Hailey & Janeva & Aleksandra 2012 California State Acrobatic ChampionshipsNeed new shirts ? http://ahshirts.comNeed new clothes ? http...

03:02 1

VMRO-Janeva

...

02:15 244

Aleksandra Janeva - Bam, bam ♪ (Official Video 2017)

Label and copyright: Balkan Music™ Production Website: www.balkanmusiconline.webs.com Facebook: www.facebook.com/balkanmusiconline Twitter: www.twitter.com/...

03:07 93

Katica Janeva

...

00:34 0

Ligji për Prokurorinë, Janeva: Palët janë afër kompromisit

Prokuroria Speciale pret që pushteti dhe opozita së shpejti të arrijnë konsensus për Ligjin për Prokurorinë me të cilin rregullohet edhe statusi i PSP-s...

02:15 0